Adam Kawiak
Trener personalny

Trener personalny i instruktor sportu ze specjalizacją kulturystyka. Instruktor odnowy biologicznej i fizjoterapeuta. Dodatkowo ukończył szkolenia z zakresu nowoczesnego żywienia i suplementacji w sporcie. Interesuje się kulturystyką, motoryzacją i muzyką.

 

 

 

 

 

Sebastian Chudziak
Trener personalny

Certyfikowany Trener Personalny Centrum Kształcenia Kadr Sportowych, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, absolwent Uniwersytetu Medycznego, instruktor kulturystyki AWF, specjalista ds. zdrowia i jakości życia. Na co dzień zainteresowany funkcjonowaniem człowieka od strony biologicznej, psychologicznej i społecznej. Skupia się na zrównoważonym rozwoju sprawności, siły, kondycji, sylwetki i ogólnego zdrowia. Potrafi przekazywać wiedzę i dostosowywać się do osobowości drugiej osoby.
 

Anna Kamińska
Trenerka personalna

Absolwentka Akademii Rolniczej w Lublinie na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka, specjalność – dietetyka.  Jest instruktorką fitness, trenerką personalną oraz doradczynią ds. żywienia z wieloletnim doświadczeniem. Zawodowo zajmuje się rozpisywaniem indywidualnych planów dietetycznych oraz planów treningowych. Podczas treningu zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i precyzyjność wykonywanych ćwiczeń. Jest osobą otwartą i kontaktową.

Krzysztof Jarnicki
Trener personalny
Krzysiek jestem trenerem personalnym z certyfikatem EFA. na codzień prowadzi treningi personalne jak i zajęcia grupowe. Ze sportem związany jest od dziecka, zaczynał grając w piłke nożną, a z siłownią ma stycznośc już od około 10 lat. Jego treningi są mieszane- każdy jest onny więc nie ma z nim nudy. Zawsze uśmiechnięty i zarażający ludzi swoja pozytywną energią
 
 
 
 
 
Jakub Kruczek
Trener personalny
Jakub jest certyfikowanym trenerem personalnym w Akademii Trenerów Sportu (ATS) oraz instruktorem tańca specjalizującym się w salsie.
Z wykształcenia mgr inżynier informatyki- na co dzień zajmujący się wdrożeniami projektów informatycznych w jednej z lubelskich firm.
Po godzinach rozwija swoje pasje, ucząc salsy jak również biegając i prowadząc treningi personalne. Bardzo lubi pracę z ludźmi, która zapewnia mu masę motywacji do podejmowania kolejnych wyzwań
 
 
Aleksandra Szabelak
Trenerka personalna

Dyplomowany trener personalny, uczestnik zawodów PZKFiTS w Kulturystyce i Fitness, doktorant w dziedzinie biologii. Jestem tu po to, aby pomóc Ci w osiągnięciu pożądanej kondycji fizycznej i sylwetki, uwzględniając Twoje warunki fizyczne, stan zdrowia oraz cel treningowy. Dodatkowo ukończyłam szkolenia pt., "Dietetyka i Dietoterapia", "Trening Kobiet w ciąży i po ciąży" oraz "Masaż funkcyjny". Doktoryzacja w dziedzinie biologii dostarczyła mi rozległą wiedzę praktyczna i teoretyczną na temat zdrowia i budowy ludzkiego ciała. Udział w zawodach pokazał, że granice wyznaczamy sobie My sami, w naszych głowach. IDEA PRZEWODNIA- SUKCES TRENERA ODZWIERCIEDLA NIE ILOŚĆ PODOPIECZNYCH, A ICH ZDROWIE I BRAK KONTUZJI.  

Maciej Strzelecki
Trener personalny

Maciek jest trenerem personalnym z wieloletnim doświadczeniem o różnych specjalizacjach. Są to m. in.: instruktor boksu i samoobrony, instruktor siłowni, kulturystyki i fitness oraz trójboju siłowego. Uczestniczył on w wielu szkoleniach dotyczących m. in. dopingu w sporcie, suplementacji oraz zdrowego żywienia. Jako trener personalny na pewno pomoże w zaplanowaniu odpowiedniego treningu oraz dobraniu zbilansowanej diety. Maciek jest również aktywnym zawodnikiem MMA. ma na swoim koncie wiele sukcesów. Jest multimedalistą Mistrzostw Polski MMA i BJJ oraz byłym V-ce mistrzem Polski w Kulturystyce Klasycznej Juniorów. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w Lekkoatletyce. Zawsze uśmiechnięty i pomocny, zaraża pozytywna energią. pod jego okiem nic nie może pójśc nie tak

Kamil Pierzycki
Trener personalny

Magister dietetyki, trener personalny i instruktor siłowni zainteresowany szeroko pojętym żywieniem zarówno ludzi zdrowych, jak i chorych, treningiem siłowym oraz funkcjonalnym ukierunkowanym na poprawę postawy ciała, stabilności oraz wzmocnienie mięśni.Jego praca polega na wspieraniu osób z różnymi jednostkami chorobowymi, dostosowując programy treningowe i dietetyczne do ich potrzeb. Ukończył dodatkowe kursy z zakresu dietetyki sportowej i rozpisywania planów treningowych, co pozwala mu zapewnić kompleksowe wsparcie i skuteczność klientom.

Jakub Szłapka
Trener personalny

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, ukończył kierunki Trener Personalny oraz Wychowanie Fizyczne. Ze światem siłowni związany jest już od 11 lat. Zakres jego wiedzy obejmuje kalistenikę, podnoszenie ciężarów, trójbój siłowy, trening funcjonalny oraz kształtowanie sylwetki. Podczas treningów najbardziej skupia się na profesjonalnym i indywidualnym podejściu do podopiecznych. Poza tym posiada uprawnienia instruktora narciarstwa zjazdowego oraz pływania, a także ukończył kurs instruktora łucznictwa. Pracę trenera wykonuje z pasji i chęci dzielenia się wiedzą z innymi

Sara Wojtuń
Trener personalny

Na co dzień studentka farmacji Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, gdzie również jest aktywnym członkiem Akademickiego Związku Sportowego ???? Trening siłowy, zdrowy styl życia i kształtowanie sylwetki jest jej pasją, dlatego zapraszamy naszych klubowiczów do skontaktowania się z Sarą jeśli zależy Wam na poprawie samopoczucia i zrealizowaniu sportowych celów ???? O indywidualne podejście i wsparcie w całym procesie nie musicie się martwić! ????

Kinga Woch
Trenerka personalna

Certyfikowana trenerka personalna oraz instruktorka siłowni. Absolwentka Akademii Trenerów Sportu. Pasjonatka zdrowego trybu życia. Od lat zainteresowana dietetyką. Specjalizuje się w poprawie zdrowia, sprawności i sylwetki. Cały czas poszerza swoją wiedzę i uczestniczy w szkoleniach. Ukończyła dodatkowe szkolenia m.in. z treningu siłowego, mobility, treningu z kettlami i dietetyki. Jest również pasjonatką wspinaczki i biegów przeszkodowych. Na treningach dobierze odpowiednie ćwiczenia, zadba o bezpieczeństwo i technikę wykonywania ćwiczeń. Oferuje indywidualne podejście, wsparcie i motywację tak abyś osiągnął/ęła swoje cele szybciej.